بازیهای خلاق 12- دست و پاهای بسته

نمیدونم چرا این احساس رو دارم که اگه خدای نکرده خدای نکرده روزی اتفاقی برای پسرم افتاد باید از همین حالا اونو اماده کرده باشم. برای همین گاهی اوقات بهش می گم با پاهات وسایل مختلف رو از زمین بردار. یا یه موقعهایی چشمش رو می بدم و میگم اینجوری راه برو یا این دفعه که دست و پاهاش رو با چسب کاغذی بستم و اون شروع کرد با پاهای بسته راه رفتن و با دست بسته وسایل مختلف رو برداشتن. و در اخر هم شروع کرد به باز کردن چسبها و کندن اونها.

برای اون یه بازیه و برای من ... خدایا کمکم کن سالم و صالح تحویل صاحب اصلیش بدم.

/ 3 نظر / 7 بازدید
مرتضی

سلام دوست عزیز خسته نباشی وب زیبای دارید منم تازه وبلاگی با عنوان انسان شناسی باز کردم ولی نیاز به راهنمایی و استفاده از پیشنهادات دوستانی مثل شما دارم خوشحال می شم از تجربیات شما استفاده نماییم منتظرتونم .

روانشناسی بازی

سلام دوست عزیزم من در تلاش برای جمع آوری بازی های مادران موفق و فعال در یک مجموعه و جمع آوری آن برای دیگر مادران و کودکان میباشم . خوشحال میشم اگر اجازه دهید از بازی ها و هنرمندی های شما هم در این مجموعه با معرفی وبلاگ شما برای دیگران به کار برده شود . این هم آدرس وب فعال روانشناس من http://psychology.niniweblog.com/ و خوشحال میشم دیگر مادران فعال رو تا اونجا که میشناسید به من معرفی کنید با سپاس از شما دوست عزیزم

مریم

به به! چه وب پرباری.خسته نباشید می گم مامان پرکار